Рішення №23 від 28.04.17р. – Про затвердження розпорядження міського голови №63/3 від 22 березня 2017 року «Про створення комісії з питань реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності Приморської міської ради»

восьма (позачергова) сесія восьмого скликання Приморської міської ради
28.04.17р. Рішення № 23
Про затвердження розпорядження міського голови №63/3 від 22 березня 2017 року «Про створення комісії з питань реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності Приморської міської ради»

З метою дотримання принципів державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, діючи у відповідності до статті 34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», п.20 ч.4 ст.20 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити розпорядження міського голови №63/3 від 22 березня 2017 року «Про створення комісії з питань реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності Приморської міської ради» (додається).
  2. Комісію, створену розпорядженням міського голови №63/3 від 22 березня 2017 року «Про створення комісії з питань реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності Приморської міської ради» назвати: «Постійна комісія з питань реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності Приморської міської ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря Приморської міської ради.
--

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *