Рішення №20 від 04.04.17р. – Щодо розгляду клопотання постійної конкурсної комісії по вибору суб’єктів оціночної діяльності

сьома сесія восьмого скликання Приморської міської ради
4 квітня 2017р. Рішення № 20
Щодо розгляду клопотання постійної конкурсної комісії по вибору суб’єктів оціночної діяльності.

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши протокол №1 засідання постійної конкурсної комісії по вибору суб’єктів оціночної діяльності для оцінки майна та землі міської територіальної громади від 13.03.2017 р., Приморська міська  рада

ВИРІШИЛА:

  1. Визнати переможцем конкурсу з проведення робіт по визначенню експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Центральна, 15, міста Приморська товариство з обмеженою відповідальністю «ДІО», згідно протоколу засідання конкурсної комісії по вибору суб’єктів оціночної діяльності для оцінки майна та землі міської територіальної громади від 13.03.2017 р. за №1.
  2. Погодити вартість робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності територіальної громади, площею 0,008 га, за адресою: Запорізька область, м. Приморськ, вул. Центральна, №15 у сумі 2625,00 грн. (в тому числі рецензія) та термін виконання роботи на протязі 21 календарного дня з дати підписання акту прийому-передачі необхідних для проведення оцінки документів.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань житлово-комунального господарства, торгівлі та побуту.
Підготувала Заверуха Г.М.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *