Рішення №13 від 04.04.17р. – Про  затвердження  місцевої цільової Програми «якісного транспортного обслуговування пільгових категорій населення в м. Приморськ на 2017 рік»

сьома сесія восьмого скликання Приморської міської ради
4 квітня 2017р. Рішення № 13
Про  затвердження  місцевої цільової Програми «якісного транспортного обслуговування пільгових категорій населення в м. Приморськ на 2017 рік»

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  відповідно до вимог Закону України „Про автомобільний транспорт”, постанови Кабінету Міністрів України від 04.03.2002 №256 “Про затвердження порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенції з державного бюджету” (зі змінами) та постанови Кабінету Міністрів України від 29.01.03 №117 “Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги”, з метою визначення порядку компенсації пасажирським перевізникам збитків від перевезень пільгових категорій громадян та здійснення контролю за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів передбачених на компенсацію пільгового проїзду окремих категорій громадян, Приморська міська рада

ВИРІШИЛА :

  1. Затвердити місцеву цільову програму «Якісного транспортного обслуговування пільгових категорій населення в м. Приморськ на 2017 рік», що додається.
  2. Визначити Управління соціального захисту населення Приморської міської ради розпорядником коштів по фінансуванню заходів місцевої цільової програми «Якісного транспортного обслуговування пільгових категорій населення в м. Приморськ на 2017 рік».
  3. Дозволити  Управлінню соціального захисту населення Приморської міської ради укладання договорів з підприємствами – перевізниками, які надають пільговий проїзд у автомобільному транспорті на міських та приміських маршрутах.
  4. Виділити з міського бюджету 150,0 тис.грн. за рахунок залишку вільних коштів загального фонду бюджету на початок року для виконання заходів місцевої цільової програми «Якісного транспортного обслуговування пільгових категорій населення в м. Приморськ на 2017 рік».
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти постійну комісію міської ради з питань житлово – комунального господарства, побуту та торгівлі.
Підготував Гогунський К.М.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *