Рішення №12 від 04.04.17р. – Про  затвердження Тимчасового порядку на відшкодування фактично понесених збитків від перевезення пільгових категорій громадян підприємствами – перевізниками по місту Приморську та населених пунктах Приморської ОТГ у 2017р.

сьома сесія восьмого скликання Приморської міської ради
4 квітня 2017р. Рішення № 12
Про  затвердження Тимчасового порядку на відшкодування фактично понесених збитків від перевезення пільгових категорій громадян підприємствами – перевізниками по місту Приморську та населених пунктах Приморської ОТГ у 2017 році

Керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  відповідно до вимог Закону України „Про автомобільний транспорт”, “Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги”, з метою визначення порядку компенсації пасажирським перевізникам збитків від перевезень пільгових категорій громадян та здійснення контролю за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів передбачених на компенсацію пільгового проїзду окремих категорій громадян, Приморська міська рада

ВИРІШИЛА :

  1. Затвердити Тимчасовий порядок на відшкодування фактично понесених збитків від перевезення пільгових категорій громадян підприємствами – перевізниками по місту Приморську та населених пунктах Приморської ОТГ у 2017 році ( далі – Тимчасовий порядок), що додається.
  2. Затвердити Типовий договір про виплату компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування на міських (приміських) маршрутах, згідно з додатком 1 до даного рішення
  3. Встановити відшкодування фактично понесених збитків підприємствам – перевізникам на міських та приміських маршрутах у розмірі 50 відсотків фактичної вартості ціни квітка на проїзд у автомобільному транспорті на міських та приміських маршрутах Приморської міської ради Приморської ОТГ.
  4. Управлінню соціального захисту населення Приморської міської ради  прийняти до виконання Тимчасовий порядок для укладання договорів з підприємствами – перевізниками, які надають пільговий проїзд у автомобільному транспорті на міських та приміських маршрутах Приморської міської ради Приморської ОТГ.
  5. Визначити що відшкодування фактично понесених збитків від перевезення пільгових категорій громадян підприємствами – перевізниками у 2017 році починається з 01 січня 2017 року.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти постійну комісію міської ради з питань житлово – комунального господарства, побуту та торгівлі.
Підготував Гогунський К.М.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *