Рішення №12 від 24.02.17р. – Про передачу в повне господарське відання необоротних активів міської ради

шоста (позачергова) сесія восьмого скликання Приморської міської ради
24 лютого 2017р. Рішення № 12
Про передачу в повне господарське відання необоротних активів міської ради

Керуючись ст. ст. 26,  60  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст. 136 Господарського Кодексу України, Законом України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні”, Методичними рекомендації з бухгалтерського обліку основних засобів, субєктів державного сектору затвердженими Наказом міністерства фінансів України №11 від 23 січня 2015 року, Приморська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати на праві повного господарського відання комунальному підприємству «Чисте місто Приморськ» Приморської міської ради Приморського району Запорізької області артазіанську свердловину №610 – В розташовану 1,5 км. на захід від села Комишуватка Приморського району Запорізької області, глубіною 70,0 м. з належним до свердловини обладнанням та єлектричним устаткуванням.
  2. Доручити директору комунального підприємства «Чисте місто Приморськ» Приморської міської ради Приморського району Запорізької області після підписання акту прийому – передачі невідкладно провести оцінку артазіанської свердловини №610 – В  з метою визначення її вартості та провести роботу з оформлення документів на споживання електричної енергії.
  3. Виконавчому комітету міської ради та керівнику комунального підприємства «Чисте місто Приморськ» провести процедуру передачі необоротних активів Приморської міської ради у відповідності но вимог чинного законодавства України.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Приморської міської ради з питань житлово – комунального господарства, торгівлі та побуту.
Підготував Гогунський К.М.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *