Рішення №13 від 10.02.17р. – Щодо розгляду клопотання постійної конкурсної комісії по вибору суб’єктів оціночної діяльності.

п'ята (позачергова) сесія восьмого скликання Приморської міської ради
10 лютого 2017р. Рішення № 13
Щодо розгляду клопотання постійної конкурсної комісії по вибору суб’єктів оціночної діяльності.

Керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши протокол № 4 засідання постійної конкурсної комісії по вибору суб’єктів оціночної діяльності для оцінки майна та землі міської територіальної громади від 18.01.2017 р., Приморська міська  рада

ВИРІШИЛА:

  1. Визнати переможцем конкурсу з проведення робіт по визначенню експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Банкова, 104-а, міста Приморська товариство з обмеженою відповідальністю «ДІО», згідно протоколу засідання конкурсної комісії по вибору суб’єктів оціночної діяльності для оцінки майна та землі міської територіальної громади від 18.01.2017 р. за №4.
  2. Погодити вартість робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності територіальної громади, площею 0,0304га, за адресою: Запорізька область, м. Приморськ, вул. Банкова, 104-а у сумі 2625,00 грн. (в тому числі рецензія) та термін виконання роботи на протязі 14 календарних днів з дати підписання акту прийому передачі необхідних для проведення оцінки документів.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань житлово-комунального господарства, торгівлі та побуту.
Підготував Гогунський К.М.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *