Рішення №12 від 10.02.17р. – Про внесення змін до рішення Приморської міської ради від 18.01.2017року №15

п'ята (позачергова) сесія восьмого скликання Приморської міської ради
10 лютого 2017р. Рішення № 12
Про внесення змін до рішення Приморської міської ради від 18.01.2017року №15 «Про бюджет міської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік»

Керуючись п.23 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним Кодексом України, Приморська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до пункту 14,15 зміни та викласти їх в новій редакції:

«14. Відповідно до ст. 23, 108 Бюджетного кодексу України, з метою забезпечення своєчасного використання коштів, які надходять до бюджету міської об’єднаної територіальної громади у вигляді субвенцій з інших бюджетів, у тому числі з Державного бюджету України, і мають суто цільовий характер, та за умови отримання зазначених коштів в обсягах, що перевищують річні планові призначення на поточний рік, ураховуючи періодичність проведення сесій міської ради, надати право виконавчому комітету  збільшувати  (зменшувати) доходну та видаткову частину бюджету міської об’єднаної територіальної громади на суму уточнення обсягів додаткових трансфертів з інших бюджетів й затверджувати розподіл уточнених обсягів коштів між розпорядниками цих коштів з подальшим їх затвердженням  на сесіях міської ради.

  1. 15. Відповідно до ст. 23 Бюджетного кодексу України доручити міському голові на підставі наданого відповідного обґрунтування у процесі виконання бюджету міської об’єднаної територіальної громади протягом бюджетного року здійснювати своїми розпорядженнями з подальшим затвердженням на черговій сесії міської ради перерозподіл видатків за кодами функціональної класифікації в межах загального обсягу бюджетних призначень між розпорядниками коштів видатків за загальним та спеціальним фондами бюджету міської об’єднаної територіальної громади з унесенням відповідних змін до додатків рішення міської ради та переліку об’єктів, фінансування яких буде проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку.»
  2. Внести зміни до додатків № 1, 3, 5, 6,7.

Додатки № 1, 3, 5, 6,7 до цього рішення є його невід’ємною частиною

Підготувала Алтухова Г.А.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *