Рішення №33 від 10.02.17р. – Про розгляд заяв внутрішньо переміщених осіб, щодо виділення земельної ділянки в м. Приморськ для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)

п'ята (позачергова) сесія восьмого скликання Приморської міської ради
10 лютого 2017р. Рішення № 33
Про розгляд заяв внутрішньо переміщених осіб, щодо виділення земельної ділянки в м. Приморськ для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) (заявники: гр. Кияшко Є.О.)

Керуючись Розділом ХІ Конституції України від 28.06.1996р., пп. 34. п. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 12, 121 Земельного кодексу України, п. 14 ст. 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», частиною 3 п. 9 ст. 11 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», відповідно до рішення двадцять сьомої сесії Приморської міської ради шостого скликання від 31.10.2012р. №13 «Про виділення земельних ділянок громадян для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд: гр. Шидловському А.Є. в м. Приморськ, вул. Молодіжна, 31; гр. Чугуєнко С.М. в м. Приморськ, вул. Українська, 15; гр. Надтока Д.Д. в м. Приморськ, вул. Жукова, 62; гр. Сиващенко Ю.О. в м. Приморськ, вул. Приморська, 57; гр. Митіній Л.Ф. в м. Приморськ, вул. Н.Кошкарьової, 61; гр. Стойчеву Г.М. в м. Приморськ, вул. Сонячна, 49; гр. Єлагіній З.К. в м. Приморськ, вул. Лісова, 19 та ін.», рішення шістдесят четвертої сесії Приморської міської ради шостого від 30.04.2015р. №24 «Про розгляд заяв внутрішньо переміщених осіб, щодо виділення земельної ділянки в м. Приморськ для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) (заявники: гр. Зоріна В.І.)» та розглянувши заяву гр. Кияшко Є.О. (адреса реєстрації: м. Донецьк, вул. 230 Стрілецької дивізії, 23, кв. 72; адреса проживання: м. Приморськ, пров. Кошеля, 18а) вхід. від 14.12.2016р. №К-868 про виділення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (м. Приморськ, вул. Сонячна, 45), разом з доданими документами та довідка про взяття на облік особи, переміщеної з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, Приморська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Відмовити громадянці Україні Кияшко Євгенії Олександрівні у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1000 га, яка розташована в м. Приморськ, вул. Сонячна, 45 Приморського району Запорізької області, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) (код згідно КВЦПЗ: В.02.01.) за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності Приморської міської ради (угіддя – забудовані землі), з подальшою передачею земельної ділянки безоплатно у власність. Підстава: земельна ділянка не знаходиться в землях запасу Приморської міської ради. Розгляд даного питання можливий після виділення земельних ділянок громадянам, що мають право на першочергове виділення земельної ділянки.
  2. Доповнити список громадян, що мають право на виділення земельної ділянки, в м. Приморськ для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), як внутрішньо переміщені особи:

–        громадянка України Кияшко Євгенія Олександрівна (адреса реєстрації: м. Донецьк, вул. 230 Стрілецької дивізії, 23, кв. 72; адреса проживання: м. Приморськ, пров. Кошеля, 18а). Номер згідно зі списком №2 (два).

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології навколишнього середовища та вирішення земельних спорів.
Підготувала Дремлюга І.О.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *