Рішення №31 від 10.02.17р. – Про надання дозволу на розробку землевпорядної документації щодо відведення (встановлення, відновлення меж) земельної ділянки: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд

п'ята (позачергова) сесія восьмого скликання Приморської міської ради
10 лютого 2017р. Рішення № 31
Про надання дозволу на розробку землевпорядної документації щодо відведення (встановлення, відновлення меж) земельної ділянки: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (заявники: гр. Тихоненков Д.А., м. Приморськ, вул. Каштанова, 18)

Керуючись Розділом ХІ Конституції України від 28.06.1996р., пп. 34. п. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. 25, 55 Закону України «Про землеустрій», відповідно до Генерального плану міста Приморськ Приморського району Запорізької області, розроблений проектним інститутом Укрмістобудпроект (м. Харків) затверджений рішенням виконавчого комітету Запорізької Обласної ради народних депутатів від 18.04.1995 року №38, та розглянувши заяву гр. Тихоненкова Д.А. (адреса реєстрації: м. Приморськ, вул. Морська, 56, кв. 44) вхід. від 18.01.2017р. №Т-20 про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в м. Приморськ, вул. Каштанова, 18 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарчих будівель і споруд з подальшою передачею у власність, разом з доданими документами, Приморська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати громадянину України Тихоненкову Дмитру Анатолійовичу дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 0,1000 га, яка розташована в м. Приморськ, вул. Каштанова, 18, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (код згідно КВЦПЗ: В.02.01.) за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності Приморської міської ради (угіддя – забудовані землі); умови передачі: власність.
  2. Строк дії дозволу на розробку землевпорядної документації становить 1 (один) рік, тому рекомендувати: гр. Тихоненкову Д.А. у встановлений термін оформити документи на земельну ділянку, згідно з чинним законодавством, і подати на розгляд і затвердження до Приморської міської ради. У разі не виконання даної умови, вважати. рішення таким, що втратило чинність.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології навколишнього середовища та вирішення земельних спорів.
Підготувала Дремлюга І.О.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *