Рішення №30 від 10.02.17р. – Про надання дозволу на розробку землевпорядної документації на земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд

п'ята (позачергова) сесія восьмого скликання Приморської міської ради
10 лютого 2017р. Рішення № 30
Про надання дозволу на розробку землевпорядної документації на земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) громадянам, що мають право на першочергове виділення земельної ділянки (гр. Чугуєнко О.М.)

Керуючись Розділом ХІ Конституції України від 28.06.1996р., пп. 34. п. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 116, 121, 122 Земельного кодексу України, ст. 25, 50, 55 Закону України «Про землеустрій», п. 14 ст. 12 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», відповідно до Генерального плану міста Приморськ Приморського району Запорізької області, розроблений проектним інститутом Укрмістобудпроект (м. Харків) затверджений рішенням виконавчого комітету Запорізької Обласної ради народних депутатів від 18.04.1995 року №38, відповідно до: рішення п’ятої (позачергової) сесії Приморської міської ради восьмого скликання від 10.02.2017р. №28 «Про переведення до земель запасу житлової та громадської забудови Приморської міської ради земельних ділянок (м. Приморськ)», рішення шістнадцятої сесії Приморської міської ради сьомого скликання від 28.10.2016р. №23 «Про розгляд заяв громадян, що мають право на першочергове виділення земельної ділянки, щодо виділення земельної ділянки в м. Приморськ для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) (заявники: гр. Шавков А.В. (учасник АТО); гр. Бойко І.С. (учасник АТО); гр. Гукало М.М. (учасник АТО); гр. Сєдов О.Д. (учасник АТО); гр. Безух В.В. (учасник АТО);гр. Чугуєнко О.М. (учасник АТО); гр. Шашенок В.М. (учасник АТО); гр. Доценко Р.О. (учасник АТО); гр. Петрищев А.А. (учасник АТО); Орлов О.С. (учасник АТО); Орлова А.І. (учасник АТО))» та розглянувши заяву гр. Чугуєнко О.М. (адреса реєстрації: м. Приморськ, вул. Калинова, 115) вхід. від 10.11.2016р. №Ч-774 про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в м. Приморську (вул. Українська, 17, вул. Українська, 13), разом з доданими документами, Приморська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати громадянину України Чугуєнко Олегу Миколайовичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,1000 га, яка розташована в м. Приморськ, вул. Українська, 17 Приморського району Запорізької області, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) (код згідно КВЦПЗ: В.02.01.) за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності Приморської міської ради (угіддя – забудовані землі), з подальшою передачею земельної ділянки безоплатно у власність.
  2. Строк дії дозволу на розробку землевпорядної документації становить 1 (один) рік, тому рекомендувати: гр. Чугуєнко О.М. у встановлений термін оформити документи на земельну ділянку, згідно з чинним законодавством, і подати на розгляд і затвердження до Приморської міської ради. У разі не виконання даної умови, вважати п.1. рішення таким, що втратив чинність.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології навколишнього середовища та вирішення земельних спорів.
Підготувала Дремлюга І.О.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *