Рішення №29 від 10.02.17р. – Про надання громадянам дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), що перебувають у їх користуванні на території Приморської міської ради

п'ята (позачергова) сесія восьмого скликання Приморської міської ради
10 лютого 2017р. Рішення № 29
Про надання громадянам дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), що перебувають у їх користуванні на території Приморської міської ради (заявники: гр. України Мавріна Н.І., м. Приморськ, вул. Суворова, 49)

Керуючись пп. 34 п. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 40, 91, 96, 116, 118, 121, 122, 123, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, ст. 25, 55 Закону України «Про землеустрій», відповідно до Генерального плану міста Приморськ Приморського району Запорізької області, розроблений проектним інститутом Укрмістобудпроект (м. Харків) затверджений рішенням виконавчого комітету Запорізької Обласної ради народних депутатів від 18.04.1995 року №38 та розглянувши: заяву гр. Мавріної Н.І. (адреса реєстрації: м. Приморськ, вул. Суворова, 49) вхід. від 20.12.2016р. №М-873 про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з подальшою передачею у власність, яка розташована за адресою: м. Приморськ, вул. Суворова, 49, для ведення особистого селянського господарства, разом з доданими документами, Приморська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам, які мають у користуванні земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства в межах населених пунктів у розмірах, визначених статтею 121 Земельного кодексу України, що розташовані на території Приморської міської ради (згідно додатку №1).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології навколишнього середовища та вирішення земельних спорів.
Підготувала Дремлюга І.О.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *